SIGN UP

DP3 Moški 2018/2019

DP3 Moški 2018/2019 Bowling Event - DP3 Moški 2018/2019 2019-01-19 2019-01-19 Bowling sport competition - DP3 Moški 2018/2019

First day: Saturday, 19.01.2019

Last day: Saturday, 19.01.2019

Game format:

NAZIV DRŽAVNO PRVENSTVO – MOŠKI (DP-3M)
KATEGORIJA Trojke
SEZONA 2018 / 2019
DATUM sobota 19.1.2019
Spletna stran www.bowling-planet.com
Splošne informacije
Organizator Bowling zveza Slovenije
Bowling center Klub 300
Naslov Regentova cesta 35, 1000 Ljubljana
Kontakt in prijave
Kontaktna oseba Gorazd Kavčič
Zadnji dan za prijavo ponedeljek 14.1.2019
Prijavnina 25€ na igralca
Zamujena prijavnina 30€ na igralca
E-pošta prijave@bowlingzveza.si
Plačilo Plačilo po prejetem računu, ki ga bo BZS izstavila na podlagi odigranih kvalifikacij. Pri plačilu
obvezno navedite sklic, ki je na računu!!
Splošna pravila
· Na državnem prvenstvu Moških trojk (DP-3M) imajo pravico nastopa igralci registrirani kot člani (A) ali mladinci
(M).
· Veljajo tekmovalna pravila igranja WB, ETBF in BZS.
· Tekmovalna oprema: enotni klubski dres trojka. Hišne krogle, jeans, trenerke in hišni čevlji niso dovoljeni.
· Postopek doping kontrole: slovenska proti doping agencija SLOADO bo obveščena o poteku tekmovanja. SLOADO
se po lastni presoji ali na poziv organizatorja lahko odloči za kontrolo dopinga.
Oljenje stez in ogrevanje
· Oljenje stez pred vsakim terminom kvalifikacij in pred polfinalom.
· Oljni vzorec bo objavljen na internetni strani.
· Dolžina vzorca 38 +/- 1ft
· Ogrevanje 15 minut pred kvalifikacijskim terminom, 5 minut polfinale, 5 minut finale.

Prizes:

Prize fund: fixed

Prize tax: Yes

Pravilo razvrščanja
Na državnem prvenstvu Moških trojk (DP-3M) se rezultat posameznika prišteje za nastop v DP-1MF. Nastopajo lahko tudi
pacerji.
Kvalifikacije: 6 iger na posameznika / 18 iger na trojko.

Razvrščanje v primeru enakega rezultata v kvalifikacijah: boljša zadnja igra trojke, boljša predzadnja igra trojke,…
V polfinale se uvrstijo prve 4 trojke po odigranih kvalifikacijah.
Polfinale in finale se igrata v »Baker format«, na 2 dobljeni igri.
Dvoboji 1 : 4 in 2 : 3. Zmagovalni ekipi napredujeta v finale, poraženi ekipi osvojita 3. mesto. Vsi dvoboji se odigrajo na paru
stez.
Razvrščanje:
· od 5. mesta naprej po kvalifikacijah (6 iger / igralca)
· 1-4 po finalu
Trojka prejme pokal in tri medalje.
Žrebanje stez in premikanje
Žrebanje stez 30 minut pred pričetkom termina
Število športnikov na paru stez Največ 2 trojki na paru stez
Premikanje po stezah Trojka na neparni stezi v levo, trojka na parni stezi v desno.
Način premikanja Po vsaki odigrani igri.
Število stez premikanja Za 2 stezi / 1 par.
Kvalifikacije (BZS si pridržuje pravico, da v primeru nepričakovanega števila prijav, prilagodi kvalifikacijske termine!)
Termin Dan Datum Ura Število trojk
Termin 01 sobota 19.1.2019 9:00 12
Termin 02 sobota 19.1.2019 12:30 12
Polfinale sobota 19.1.2019 16:30
Finale sobota 19.1.2019 17:30
Sojenje
Sodili bodo sodniki z opravljenim ETBF izpitom.

2016-Melbourne-Cup

Length: 38 ft
Ratio: 3.39

Pattern by: TTK

Contact:
Gorazd Kavčič


Slovenija

031 375 736

prijave@bowlingzveza.si

Participants Screen

Italy National flag

Mauro Kneipp

Bowling zveza Slovenije

Primorska

Francesco Žužek

Bowling zveza Slovenije

Primorska

Slovenija National flag

Peter Verdnik

Bowling zveza Slovenije

Strike

Jožko Hlede

Bowling zveza Slovenije

Epicenter

Ivan Švarc

Bowling zveza Slovenije

Strike

Tilen Vatovec

Bowling zveza Slovenije

Epicenter

Marjan Frajzman

Bowling zveza Slovenije

Strike

Edvard Progar

Bowling zveza Slovenije

Epicenter

Davorin Tepeh

Bowling zveza Slovenije

Strike

Franci Borovnik

Bowling zveza Slovenije

Arena

Igor Gaber

Bowling zveza Slovenije

Strike

Marko Berger

Bowling zveza Slovenije

Arena

Zoran Gerold

Bowling zveza Slovenije

Strike

Robi Dolenc

Bowling zveza Slovenije

Arena

Matej Modic

Bowling zveza Slovenije

Strike

Miro Bizjak

Bowling zveza Slovenije

Arena

Charles Serej

Bowling zveza Slovenije

Strike

Iztok Bezek

Bowling zveza Slovenije

Arena

Nino Stenko

Bowling zveza Slovenije

Epicenter

Andrej Zadnik

Bowling zveza Slovenije

Arena

Tadej Dekanj

Bowling zveza Slovenije

Epicenter

Damir Koštric

Bowling zveza Slovenije

Primorska

Andraž Kovačič

Bowling zveza Slovenije

Epicenter

Tomaž Krafogel

Bowling zveza Slovenije

Planet 300 Zagorje

Goran Jovičić

Bowling zveza Slovenije

Primorska

Miha Štrus

Bowling zveza Slovenije

Planet 300 Zagorje

Jože Vetrih

Bowling zveza Slovenije

Epicenter

Žiga Dolar

Bowling zveza Slovenije

Planet 300 Zagorje

Timotej Kramar

Bowling zveza Slovenije

Ptuj

Jadran Cerkvenik M.

Bowling zveza Slovenije

Primorska

Jani Kramar

Bowling zveza Slovenije

Ptuj

Milan Berghaus

Bowling zveza Slovenije

Ptuj

Vlado Matjačič

Bowling zveza Slovenije

Primorska

Bojan Klarič

Bowling zveza Slovenije

Ptuj

Žiga Zalar

Bowling zveza Slovenije

Feniks

Matic Dokl

Bowling zveza Slovenije

Ptuj

Tim Cerkvenik M.

Bowling zveza Slovenije

Feniks

Gregor Miložič

Bowling zveza Slovenije

Ptuj

Rok Fujs

Bowling zveza Slovenije

Feniks

Boris Nadižar

Bowling zveza Slovenije

Kranj

Marjan Novak

Bowling zveza Slovenije

BK Visoko

Božo Senica

Bowling zveza Slovenije

Galaxija

Bojan Kovač

Bowling zveza Slovenije

Galaxija

Andrej Pungartnik

Bowling zveza Slovenije

Galaxija

Janko Senica

Bowling zveza Slovenije

Galaxija

Jernej Bračun

Bowling zveza Slovenije

Galaxija

Vlado Golja

Bowling zveza Slovenije

Galaxija

Kevin Tramte

Bowling zveza Slovenije

Galaxija

Žan Haramina

Bowling zveza Slovenije

Galaxija

Stanislav Brečko

Bowling zveza Slovenije

Galaxija

Milan Malek

Bowling zveza Slovenije

Strike