SIGN UP

3. Liga Vzhod: 3. kolo

Screen 3. Liga Vzhod: 3. kolo Bowling Event - 3. Liga Vzhod: 3. kolo 2016-11-26 2016-11-26 Bowling sport competition - 3. Liga Vzhod: 3. kolo

First day: Saturday, 26.11.2016

Last day: Saturday, 26.11.2016

3. Liga Vzhod: 3. kolo
-
26.11.2016 - 09:00
#
1. Krog
11
Bajta-1
684
2
:
0
624
Bajta-2
Hubert Kaiser
163
1
Jože Bukovnik
156
1
Branko Peruš
197
1
Slavko Mori
168
1
 
Robert Ternik
148
:
0
 
Robert Peretin
146
:
0
 
Maksimiljan Prijatelj
165
:
0
 
Jože Kozjak
165
:
0
13
Strike-3
743
2
:
0
0
Strike-5
Jože Javornik
194
1
Janko Frešer
207
1
Jožef Ferk
174
1
Branko Lipoglav
168
1
 
:
0
 
:
0
 
:
0
 
:
0
15
Lendava-2
610
0
:
2
641
Strike-4
Marjan Časar
162
1
Aleš Celec
185
0
Sidonija Štampar
139
0
Charles Serej
124
0
 
Matej Modic
161
:
0
 
Gorazd Šipek
189
:
1
 
Zoran Gerold
154
:
1
 
Damjan Frajzman
137
:
1
-
Ptuj-2
-
-
:
-
-
EKIPA PROSTA
#
2. Krog
-
EKIPA PROSTA
-
-
:
-
-
Lendava-2
11
Ptuj-2
615
2
:
0
577
Bajta-2
Timotej Kramar
138
1
Jernej Ciglar
150
1
Jani Kramar
157
0
Benjamin Čuček
170
0
 
Robert Ternik
99
:
0
 
Robert Peretin
148
:
0
 
Maksimiljan Prijatelj
159
:
1
 
Jože Kozjak
171
:
1
13
Strike-5
0
0
:
2
648
Bajta-1
0
0
0
0
 
Hubert Kaiser
147
:
1
 
Jože Bukovnik
174
:
1
 
Branko Peruš
159
:
1
 
Slavko Mori
168
:
1
15
Strike-4
668
2
:
0
661
Strike-3
Matej Modic
159
0
Gorazd Šipek
182
1
Zoran Gerold
157
1
Damjan Frajzman
170
1
 
Jože Javornik
174
:
1
 
Janko Frešer
176
:
0
 
Jožef Ferk
154
:
0
 
Branko Lipoglav
157
:
0
#
3. Krog
11
Bajta-2
604
2
:
0
0
Strike-5
Robert Ternik
140
1
Robert Peretin
168
1
Maksimiljan Prijatelj
124
1
Jože Kozjak
172
1
 
:
0
 
:
0
 
:
0
 
:
0
13
Bajta-1
727
2
:
0
641
Strike-4
Hubert Kaiser
180
1
Jože Bukovnik
199
1
Branko Peruš
179
1
Slavko Mori
169
1
 
Matej Modic
149
:
0
 
Gorazd Šipek
181
:
0
 
Zoran Gerold
168
:
0
 
Damjan Frajzman
143
:
0
-
Strike-3
-
-
:
-
-
EKIPA PROSTA
15
Lendava-2
646
2
:
0
603
Ptuj-2
Marjan Časar
166
1
Aleš Celec
167
1
Sidonija Štampar
143
0
Charles Serej
170
0.5
 
Timotej Kramar
146
:
0
 
Jernej Ciglar
139
:
0
 
Jani Kramar
148
:
1
 
Benjamin Čuček
170
:
0.5
#
4. Krog
11
Ptuj-2
632
2
:
0
622
Strike-3
Timotej Kramar
158
1
Jernej Ciglar
139
0
Jani Kramar
154
0
Benjamin Čuček
181
1
 
Jože Javornik
132
:
0
 
Janko Frešer
143
:
1
 
Jožef Ferk
168
:
1
 
Branko Lipoglav
179
:
0
13
Lendava-2
648
2
:
0
621
Bajta-2
Marjan Časar
176
1
Aleš Celec
179
1
Sidonija Štampar
172
1
Charles Serej
121
0
 
Robert Ternik
141
:
0
 
Robert Peretin
143
:
0
 
Maksimiljan Prijatelj
146
:
0
 
Jože Kozjak
191
:
1
15
Strike-4
554
2
:
0
0
Strike-5
Matej Modic
145
1
Gorazd Šipek
156
1
Zoran Gerold
136
1
Jan Frajzman
117
1
 
:
0
 
:
0
 
:
0
 
:
0
-
EKIPA PROSTA
-
-
:
-
-
Bajta-1
#
5. Krog
11
Bajta-2
673
0
:
2
703
Strike-4
Robert Ternik
186
1
Robert Peretin
144
0
Maksimiljan Prijatelj
155
0
Jože Kozjak
188
1
 
Matej Modic
144
:
0
 
Gorazd Šipek
246
:
1
 
Zoran Gerold
188
:
1
 
Jan Frajzman
125
:
0
-
Strike-5
-
-
:
-
-
EKIPA PROSTA
13
Bajta-1
667
2
:
0
616
Ptuj-2
Hubert Kaiser
177
1
Jože Bukovnik
161
1
Branko Peruš
146
1
Slavko Mori
183
0.5
 
Timotej Kramar
173
:
0
 
Jernej Ciglar
130
:
0
 
Jani Kramar
130
:
0
 
Benjamin Čuček
183
:
0.5
15
Strike-3
633
0
:
2
674
Lendava-2
Jože Javornik
167
0
Janko Frešer
149
0.5
Jožef Ferk
158
0
Branko Lipoglav
159
1
 
Marjan Časar
170
:
1
 
Aleš Celec
149
:
0.5
 
Sidonija Štampar
201
:
1
 
Charles Serej
154
:
0
#
6. Krog
11
Ptuj-2
634
2
:
0
0
Strike-5
Timotej Kramar
168
1
Jernej Ciglar
160
1
Jani Kramar
175
1
Benjamin Čuček
131
1
 
:
0
 
:
0
 
:
0
 
:
0
13
Lendava-2
677
2
:
0
651
Bajta-1
Marjan Časar
161
0
Aleš Celec
167
1
Sidonija Štampar
167
1
Charles Serej
182
0
 
Hubert Kaiser
167
:
1
 
Jože Bukovnik
147
:
0
 
Branko Peruš
146
:
0
 
Slavko Mori
191
:
1
15
Strike-3
653
2
:
0
640
Bajta-2
Jože Javornik
149
0
Janko Frešer
182
1
Jožef Ferk
135
0
Branko Lipoglav
187
1
 
Robert Ternik
164
:
1
 
Robert Peretin
164
:
0
 
Maksimiljan Prijatelj
168
:
1
 
Jože Kozjak
144
:
0
-
EKIPA PROSTA
-
-
:
-
-
Strike-4
#
7. Krog
11
Bajta-1
673
2
:
0
629
Strike-3
Hubert Kaiser
193
1
Jože Bukovnik
151
0
Branko Peruš
159
1
Slavko Mori
170
1
 
Jože Javornik
147
:
0
 
Janko Frešer
193
:
1
 
Jožef Ferk
134
:
0
 
Branko Lipoglav
155
:
0
-
Bajta-2
-
-
:
-
-
EKIPA PROSTA
13
Strike-4
608
0
:
2
651
Ptuj-2
Matej Modic
130
0
Gorazd Šipek
182
1
Zoran Gerold
144
0
Jan Frajzman
152
1
 
Timotej Kramar
168
:
1
 
Jernej Ciglar
157
:
0
 
Jani Kramar
178
:
1
 
Benjamin Čuček
148
:
0
15
Strike-5
0
0
:
2
677
Lendava-2
0
0
0
0
 
Marjan Časar
174
:
1
 
Aleš Celec
152
:
1
 
Sidonija Štampar
180
:
1
 
Charles Serej
171
:
1
EKIPNO
 
Ekipa
MT
Rez.
Povp.
T
1
10
4050
168.75
1
2
10
3932
163.83
2
3
8
3815
158.96
3
4
8
3751
156.29
4
5
4
3941
164.21
5
6
2
3739
155.79
6
7
0
0
-
14
POSAMEZNO
Ime
Rez.
Povp.
MVP
1
1136
189.33
50
2
1050
175.00
40
3
1049
174.83
35
4
1031
171.83
30
5
1027
171.17
25
6
1009
168.17
24
7
1005
167.50
23
8
1002
167.00
22
9
999
166.50
21
10
988
164.67
20
11
986
164.33
15
12
983
163.83
15
13
963
160.50
14
14
951
158.50
14
15
947
157.83
13
16
942
157.00
13
17
923
153.83
12
18
922
153.67
12
19
917
152.83
11
20
913
152.17
11
21
888
148.00
8
22
878
146.33
8
23
875
145.83
8
24
450
150.00
8
25
394
131.33
8
26
0
-
1
27
0
-
1
28
0
-
1
29
0
-
1
30
0
-
1
31
0
-
1
32
0
-
1
33
0
-
1
34
0
-
1
35
0
-
1
36
0
-
1
37
0
-
1
38
0
-
1
39
0
-
1
42
0
-
1
43
0
-
1