SIGN UP

3. Liga Vzhod: 4. kolo

Screen 3. Liga Vzhod: 4. kolo Bowling Event - 3. Liga Vzhod: 4. kolo 2016-12-03 2016-12-03 Bowling sport competition - 3. Liga Vzhod: 4. kolo

First day: Saturday, 03.12.2016

Last day: Saturday, 03.12.2016

3. Liga Vzhod: 4. kolo
-
03.12.2016 - 09:00
#
1. Krog
1
Bajta-1
612
0
:
2
666
Bajta-2
Hubert Kaiser
146
0
Cveto Masten
153
1
Branko Peruš
155
1
Slavko Mori
158
0
 
Maksimiljan Prijatelj
149
:
1
 
Vlasta Kozjak
141
:
0
 
Robert Peretin
140
:
0
 
Jože Kozjak
236
:
1
3
Strike-4
604
2
:
0
0
Strike-3
Matej Modic
136
1
Gorazd Šipek
202
1
Zoran Gerold
134
1
Damjan Frajzman
132
1
 
:
0
 
:
0
 
:
0
 
:
0
5
Ptuj-2
627
2
:
0
472
Strike-5
Benjamin Čuček
148
1
Timotej Kramar
163
1
Jani Kramar
181
1
Jernej Ciglar
135
1
 
Vladimir Kirn
124
:
0
 
Aleksandra Čander Polšak
83
:
0
 
Miranda Čander
149
:
0
 
Marjan Knez
116
:
0
-
Lendava-2
-
-
:
-
-
EKIPA PROSTA
#
2. Krog
-
EKIPA PROSTA
-
-
:
-
-
Ptuj-2
1
Lendava-2
537
0
:
2
614
Bajta-2
Marjan Časar
151
1
Jožica Könye
123
0
Charles Serej
143
0
Sidonija Štampar
120
0
 
Maksimiljan Prijatelj
144
:
0
 
Vlasta Kozjak
133
:
1
 
Robert Peretin
178
:
1
 
Jože Kozjak
159
:
1
3
Strike-3
0
0
:
2
725
Bajta-1
0
0
0
0
 
Hubert Kaiser
194
:
1
 
Cveto Masten
188
:
1
 
Branko Peruš
172
:
1
 
Slavko Mori
171
:
1
5
Strike-5
564
1
:
1
588
Strike-4
Vladimir Kirn
150
1
Aleksandra Čander Polšak
109
0
Miranda Čander
126
1
Marjan Knez
179
1
 
Matej Modic
140
:
0
 
Gorazd Šipek
166
:
1
 
Zoran Gerold
112
:
0
 
Damjan Frajzman
170
:
0
#
3. Krog
1
Bajta-2
552
2
:
0
0
Strike-3
Maksimiljan Prijatelj
137
1
Vlasta Kozjak
145
1
Robert Peretin
156
1
Jože Kozjak
114
1
 
:
0
 
:
0
 
:
0
 
:
0
3
Bajta-1
734
2
:
0
544
Strike-5
Hubert Kaiser
168
1
Cveto Masten
187
1
Branko Peruš
179
1
Slavko Mori
200
1
 
Vladimir Kirn
157
:
0
 
Aleksandra Čander Polšak
110
:
0
 
Miranda Čander
129
:
0
 
Marjan Knez
148
:
0
-
Strike-4
-
-
:
-
-
EKIPA PROSTA
5
Ptuj-2
628
2
:
0
572
Lendava-2
Benjamin Čuček
136
0
Timotej Kramar
170
1
Jani Kramar
199
1
Jernej Ciglar
123
0
 
Marjan Časar
173
:
1
 
Jožica Könye
107
:
0
 
Charles Serej
163
:
0
 
Sidonija Štampar
129
:
1
#
4. Krog
1
Lendava-2
543
0
:
2
589
Strike-4
Marjan Časar
112
0
Jožica Könye
161
1
Charles Serej
127
0
Sidonija Štampar
143
0
 
Matej Modic
181
:
1
 
Gorazd Šipek
131
:
0
 
Zoran Gerold
132
:
1
 
Damjan Frajzman
145
:
1
3
Ptuj-2
662
1
:
1
631
Bajta-2
Benjamin Čuček
167
0
Timotej Kramar
169
0
Jani Kramar
184
1
Jernej Ciglar
142
0
 
Maksimiljan Prijatelj
175
:
1
 
Vlasta Kozjak
197
:
1
 
Robert Peretin
109
:
0
 
Jože Kozjak
150
:
1
5
Strike-5
477
2
:
0
0
Strike-3
Vladimir Kirn
162
1
Aleksandra Čander Polšak
94
1
Miranda Čander
96
1
Marjan Knez
125
1
 
:
0
 
:
0
 
:
0
 
:
0
-
EKIPA PROSTA
-
-
:
-
-
Bajta-1
#
5. Krog
1
Bajta-2
584
2
:
0
511
Strike-5
Maksimiljan Prijatelj
174
1
Vlasta Kozjak
132
1
Robert Peretin
157
1
Jože Kozjak
121
0
 
Vladimir Kirn
123
:
0
 
Aleksandra Čander Polšak
127
:
0
 
Miranda Čander
131
:
0
 
Marjan Knez
130
:
1
-
Strike-3
-
-
:
-
-
EKIPA PROSTA
3
Bajta-1
701
2
:
0
648
Lendava-2
Hubert Kaiser
188
1
Cveto Masten
149
1
Branko Peruš
163
0
Slavko Mori
201
1
 
Marjan Časar
177
:
0
 
Jožica Könye
104
:
0
 
Charles Serej
219
:
1
 
Sidonija Štampar
148
:
0
5
Strike-4
636
0
:
2
684
Ptuj-2
Matej Modic
137
0
Gorazd Šipek
209
1
Zoran Gerold
124
0
Damjan Frajzman
166
1
 
Benjamin Čuček
161
:
1
 
Timotej Kramar
179
:
0
 
Jani Kramar
188
:
1
 
Jernej Ciglar
156
:
0
#
6. Krog
1
Lendava-2
668
2
:
0
0
Strike-3
Marjan Časar
153
1
Jožica Könye
132
1
Charles Serej
210
1
Sidonija Štampar
173
1
 
:
0
 
:
0
 
:
0
 
:
0
3
Ptuj-2
625
0
:
2
649
Bajta-1
Benjamin Čuček
188
0
Timotej Kramar
148
0
Jani Kramar
155
1
Jernej Ciglar
134
0
 
Hubert Kaiser
191
:
1
 
Cveto Masten
156
:
1
 
Branko Peruš
132
:
0
 
Slavko Mori
170
:
1
5
Strike-4
546
0
:
2
566
Bajta-2
Matej Modic
144
0
Gorazd Šipek
167
1
Zoran Gerold
147
0
Jan Frajzman
88
0
 
Maksimiljan Prijatelj
162
:
1
 
Vlasta Kozjak
122
:
0
 
Robert Peretin
157
:
1
 
Jože Kozjak
125
:
1
-
EKIPA PROSTA
-
-
:
-
-
Strike-5
#
7. Krog
1
Bajta-1
688
2
:
0
629
Strike-4
Hubert Kaiser
162
1
Cveto Masten
160
0
Branko Peruš
177
1
Slavko Mori
189
1
 
Matej Modic
160
:
0
 
Gorazd Šipek
164
:
1
 
Zoran Gerold
168
:
0
 
Jan Frajzman
137
:
0
-
Bajta-2
-
-
:
-
-
EKIPA PROSTA
3
Strike-5
502
0
:
2
588
Lendava-2
Vladimir Kirn
126
1
Aleksandra Čander Polšak
128
0
Miranda Čander
112
0
Marjan Knez
136
0
 
Marjan Časar
125
:
0
 
Jožica Könye
146
:
1
 
Charles Serej
132
:
1
 
Sidonija Štampar
185
:
1
5
Strike-3
0
0
:
2
694
Ptuj-2
0
0
0
0
 
Benjamin Čuček
155
:
1
 
Timotej Kramar
182
:
1
 
Jani Kramar
171
:
1
 
Jernej Ciglar
186
:
1
EKIPNO
 
Ekipa
MT
Rez.
Povp.
T
1
11
3613
150.54
1
2
10
4109
171.21
2
3
9
3920
163.33
3
4
5
3592
149.67
4
5
4
3556
148.17
5
6
3
3070
127.92
6
7
0
0
-
14
POSAMEZNO
Ime
Rez.
Povp.
MVP
1
1089
181.50
50
2
1078
179.67
40
3
1049
174.83
35
4
1039
173.17
30
5
1011
168.50
25
6
994
165.67
24
7
993
165.50
23
8
978
163.00
22
9
955
159.17
21
10
941
156.83
20
11
905
150.83
15
12
898
149.67
15
13
898
149.67
15
14
897
149.50
14
15
891
148.50
13
16
876
146.00
13
17
870
145.00
12
18
842
140.33
12
19
834
139.00
11
20
817
136.17
11
21
773
128.83
8
22
743
123.83
8
23
651
108.50
8
24
613
153.25
8
25
225
112.50
8
26
0
-
1
27
0
-
1
28
0
-
1
29
0
-
1
30
0
-
1
31
0
-
1
33
0
-
1
34
0
-
1
35
0
-
1
36
0
-
1
37
0
-
1
38
0
-
1
39
0
-
1
40
0
-
1
41
0
-
1
42
0
-
1
43
0
-
1