SIGN UP

PP Moški 1. krog 2016/2017

Screen PP Moški 1. krog 2016/2017 Bowling Event - PP Moški 1. krog 2016/2017 2016-11-19 2016-11-20 Bowling sport competition - PP Moški 1. krog 2016/2017

First day: Saturday, 19.11.2016

Last day: Sunday, 20.11.2016

1. KROG
 
Club
Squad
Games
Bonus
Sum.
Avg.
Cut
1
Nejc Oven 814,Ms
Feniks
2. termin
1284
0
1284
214.00
2
Rok Koštric 808,Ms
Koper
2. termin
1268
0
1268
211.33
3
Visoko
3. termin
1232
0
1232
205.33
4
Andrej Zadnik 700,Asst
Arena
1. termin
1210
0
1210
201.67
5
Kris Humar 806,A
Koper
2. termin
1205
0
1205
200.83
6
Božo Senica 1034,A
Galaxija
1. termin
1200
0
1200
200.00
7
Feniks
2. termin
1191
0
1191
198.50
8
Epic
2. termin
1183
0
1183
197.17
9
Epic
1. termin
1161
0
1161
193.50
10
Strike
3. termin
1160
0
1160
193.33
11
Žiga Zalar 744,Ms
Feniks
2. termin
1159
0
1159
193.17
12
Arena
1. termin
1150
0
1150
191.67
13
Koper
2. termin
1141
0
1141
190.17
14
Strike
2. termin
1140
0
1140
190.00
15
Galaxija
1. termin
1127
0
1127
187.83
16
Arena
1. termin
1122
0
1122
187.00
17
Marjan Frajzman 862,Asst
Strike
1. termin
1118
0
1118
186.33
18
Strike
2. termin
1114
0
1114
185.67
19
Samo Stanek 644,Asm
Strike
3. termin
1108
0
1108
184.67
20
Kranj
3. termin
1094
0
1094
182.33
21
Rok Fujs 757,A
Feniks
2. termin
1094
0
1094
182.33
22
Feniks
2. termin
1093
0
1093
182.17
23
Tomaž Križaj 111,Asst
Strike
3. termin
1093
0
1093
182.17
24
Jožko Hlede 530,Asm
Epic
1. termin
1091
0
1091
181.83
25
Davorin Tepeh 805,Asm
Strike
3. termin
1088
0
1088
181.33
26
Galaxija
1. termin
1087
0
1087
181.17
27
Kranj
3. termin
1085
0
1085
180.83
28
Bojan Škulj 1053,Asm
Visoko
3. termin
1082
0
1082
180.33
29
Gorazd Šipek 1049,Asm
Strike
3. termin
1078
0
1078
179.67
30
Edvard Progar 491,Asm
Epic
1. termin
1076
0
1076
179.33
31
Vlado Golja 81,Asm
Galaxija
1. termin
1071
0
1071
178.50
32
Janko Senica 1033,Asm
Galaxija
1. termin
1069
0
1069
178.17
33
Arena
1. termin
1068
0
1068
178.00
34
Miro Bizjak 663,Asm
Arena
1. termin
1062
0
1062
177.00
35
Ptuj
3. termin
1061
0
1061
176.83
36
Koper
2. termin
1059
0
1059
176.50
37
Matej Modic 1059,A
Strike
3. termin
1058
0
1058
176.33
38
Nino Stenko 592,Ms
Epic
2. termin
1055
0
1055
175.83
39
Charles Serej 1042,Asm
Lendava
3. termin
1050
0
1050
175.00
40
Igor Gaber 836,A
Strike
3. termin
1047
0
1047
174.50
41
Jože Vetrih 224,Asst
Epic
1. termin
1043
0
1043
173.83
42
Tomaž Stare 1000,A
Kranj
3. termin
1041
0
1041
173.50
43
Strike
3. termin
1028
0
1028
171.33
44
Arena
1. termin
1024
0
1024
170.67
45
Strike
1. termin
1020
0
1020
170.00
46
Strike
3. termin
1014
0
1014
169.00
47
Iztok Bezek 664,Asm
Arena
1. termin
1014
0
1014
169.00
48
BK300
2. termin
1014
0
1014
169.00
49
Kranj
3. termin
1008
0
1008
168.00
50
Kranj
3. termin
998
0
998
166.33
51
Ptuj
2. termin
998
0
998
166.33
52
Ptuj
3. termin
976
0
976
162.67
53
Rade Bojić 861,Asm
Arena
1. termin
974
0
974
162.33
54
Visoko
3. termin
968
0
968
161.33
55
Tomaž Čas 824,Sm
BK300
2. termin
958
0
958
159.67
56
Marjan Knez 1017,Asm
Strike
3. termin
955
0
955
159.17
57
Koper
2. termin
954
0
954
159.00
58
Strike
2. termin
954
0
954
159.00
59
Andrej Purgaj 967,Asm
Strike
3. termin
940
0
940
156.67
60
Mirko Slana 677,Asst
Strike
1. termin
928
0
928
154.67
61
Epic
1. termin
900
0
900
150.00
62
Bojan Klarič 509,Asm
Ptuj
3. termin
895
0
895
149.17
63
Feniks
2. termin
891
0
891
148.50
64
Vladimir Kirn 1015,Asm
Strike
3. termin
879
0
879
146.50
65
Zoran Gerold 1018,A
Strike
2. termin
845
0
845
140.83